Дата и час: 11 Дек 2017 04:21

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013 19:23 
Аватар

Доста слабо за мен състезание от към темпо. Главните ми проблеми бяха продиктувани от липсата на информация за поведението на колата в състезателната сесия, когато е по-горещо от свободните тренировки.
По време на квалификацията направих силна обиколка, което ми позволи да с наредя на втора позиция и да избегна битките, които в последствие се водеха точни зад мен по време на състезанието. На старта изпреварих Ичов, но нямах темпо да го задържа и след 1 обиколка той си върна лидерството и до финала наложи нпосилно за нас темпо.
Доволен съм от първите точки, но не от темпото и гумите ми. Дано да успея да намеря лек за тези проблеми през сезона.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013 20:39 
Аватар

За мен пък обратно се получи, много солидно поведение на болида, с постоянно представяне на гумите и почти никакви проблеми от началото до края, с изключение на 1-2 поднасяния и малко забавяне зад изоставащ болид. С оглед на вероятното ми неучастие в следващия старт, не се наемам да правя прогнози за Бахрейн.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 04 Апр 2013 20:51 
Аватар

Не бях един от най-бързите на пистата, затова в квалификацията бях 5-ти и не очаквах нищо особено. Направих много добър старт, като вече на 1-вия завой бях 3-ти и гледах битката между Ицо и Митака. Но Митака беше малко по-бърз от мен първите обиколки и разликата беше около 2 секунди. Но след като гумите вече доста се износиха, аз започнах да правя някои грешки, като от това губех доста време. Влезнах в 12-тата обиколка с Митака, а на излизането ми беше на 5 секунди. Имах някакви проблеми в началото, докато загрея гумите, и допусках много грешки, от което загубих 2 секунди. И си карах 3-ти, без никакви проблеми и грешки и така си завърших 3-ти.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа