Дата и час: 17 Ное 2017 21:05

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 29 Май 2013 23:04 
Аватар

1:15.313 Q

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Май 2013 02:32 
Аватар

Каква Испания ве, Дуле? :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Юни 2013 12:44 
Аватар

Печатна грешка. :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Юни 2013 13:18 
Аватар

Стана доста интересно състезание.
На квалификацията Пашов ме изпревари в последния момент с 1 хилядна и така стартирах четвърти.
На старта Младенов се позабави пред мен и с това устремът ми бе притъпен от което се възползва Статев, който се опита да ме изпревари, но се защитих добре. В началото си мислех да използвам стратегия с четири стопа, тъй като си смятах, че тримата пред мен ще са с три и поради по-слабото ми темпо това бе планът ми да изпреваря поне един от тях. Малко преди първото влизане Пашов сгреши на два пъти, което ми позволи да изляза трети и тук някъде промених стратегията на 3 стопа, колкото си мислех е стратегията и на Пашов и целта ми бе с максимално концентрирано и равномерно каране да го задържа зад мен. Това се случваше Пашов с медиум гумите бе по-бавен от мен със супер софта, който се износваше нормално и нямаше големи спадове в темпото ми. След втория ми стоп сложих по задължение медиума и тук преднината ми от 10 секунди без стопена от Пашов, който вече бе със супер софт за около 20 обиколки. Все пак знаех, че накрая ще карам отново със супер софт и по-нови гуми от Пашов и имах шансове за подиум. Всичко вървеше по план докато Пашов не ме изненада и 26 обиколки преди края влезе за трети път, като бе сложил супер софт. Тук много се чудех дали да вляза и аз, за да отговора на смяната на стратегията му или да продължа с медиум гумите и доста по-нови гуми от него в края. Избрах второто и след третия ми бокс 6 обиколки по-късно започнах да скъсявам по 3-4 десети на обиколка на Пашов и щях да го настигна точно на края на състезанието. Той явно разбра това и влезе за четвърти път и отново сложи супер софт с които явно целеше с бясно темпо да ме настигне. Все пак темпото му нямаше да е достатъчно по мои сметки да ме настигне, тъй като изоставането ми бе по-малко от нужното му да ме застигне преди финала. Тук някъде дойде и изненадата. Младенов също влезе за четвърти път и се озовах втори, десетина обиколки преди финала. Той определено бе по-бърз, тъй като имаше цели десет обиколки по-нови гуми, но ми скъсяваше не повече от половин секунда на обиколка и успя да ме настигне за около 5 такива. Смятах, че няма да мога да го задържа както в Бахрейн, но реших да се боря до край. Отбих 3-4 негови атаки, имаше и контакт между нас довел до полу-завъртане, който позволи на Пашов също да се залепи и тук започва яката битка. Карах на макс, но и едновременно пестях гориво, което позволяваше на двамата зад мен да не изостават, въпреки, че си пречеха взаимно докато се атакуваха. Накрая вече тотално се улисах в битката с Младенов, че тотално забравих да гледам горивото, като си мислех, че ще стигне, но карах на максимума и на много високи предавки, което е вдигнало явно разхода и точно на предпоследната права в последната обиколка видях как Иво ме изпревари като спрял. В първия момент си помислих - ''този ме атакува с ДРС и КЕРС май...'' :D но по звука на болида се досетих, че горивото е на нула. Щеше да бъде много интересно на последния завой, тъй като бях заел дефанзивна траектория и очаквах последната атака на Иво, но явно не е било писано. ;) Все пак за мое щастие докарах колата без проблем и Пашов, който беше пострадал не успя да ме застигне.
Честито на Ицо за новата безапелационна победа. Жалко, че едва десетина човека се включиха, при положение, че всичко бе уредено от управата. Имам и апел към хората, които мислят да карат и за напред - не чакайте последния момент да си тествате играта, хъдеове, мъдове и тем подобни. Имаше предостатъчно време това да се направи (отнася се и за Центелович и лайв ТВ).
До Великобритания (ако карам)!

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа