Малайзия - коментари

Post Reply
Димитър Дулички
Facebook: Dimitar Dulichki
Любим отбор от Formula 1: Ferrari
Любим пилот от Formula 1: Michael Schumacher
Любим отбор от BRL: Turbo Racing

Малайзия - коментари

Post by Димитър Дулички » 04 Apr 2013 20:23

Доста слабо за мен състезание от към темпо. Главните ми проблеми бяха продиктувани от липсата на информация за поведението на колата в състезателната сесия, когато е по-горещо от свободните тренировки.
По време на квалификацията направих силна обиколка, което ми позволи да с наредя на втора позиция и да избегна битките, които в последствие се водеха точни зад мен по време на състезанието. На старта изпреварих Ичов, но нямах темпо да го задържа и след 1 обиколка той си върна лидерството и до финала наложи нпосилно за нас темпо.
Доволен съм от първите точки, но не от темпото и гумите ми. Дано да успея да намеря лек за тези проблеми през сезона.
Dimitar Dulichki
Turbo Racing

hristoitchov
Facebook: hristoitchov
Любим отбор от Formula 1: Няма
Любим пилот от Formula 1: Няма
Любим отбор от BRL: Няма
Любим пилот от BRL: Няма

Re: Малайзия - коментари

Post by hristoitchov » 04 Apr 2013 21:39

За мен пък обратно се получи, много солидно поведение на болида, с постоянно представяне на гумите и почти никакви проблеми от началото до края, с изключение на 1-2 поднасяния и малко забавяне зад изоставащ болид. С оглед на вероятното ми неучастие в следващия старт, не се наемам да правя прогнози за Бахрейн.
"If in doubt - flat out!"
-Colin McRae

mladenov

Re: Малайзия - коментари

Post by mladenov » 04 Apr 2013 21:51

Не бях един от най-бързите на пистата, затова в квалификацията бях 5-ти и не очаквах нищо особено. Направих много добър старт, като вече на 1-вия завой бях 3-ти и гледах битката между Ицо и Митака. Но Митака беше малко по-бърз от мен първите обиколки и разликата беше около 2 секунди. Но след като гумите вече доста се износиха, аз започнах да правя някои грешки, като от това губех доста време. Влезнах в 12-тата обиколка с Митака, а на излизането ми беше на 5 секунди. Имах някакви проблеми в началото, докато загрея гумите, и допусках много грешки, от което загубих 2 секунди. И си карах 3-ти, без никакви проблеми и грешки и така си завърших 3-ти.
Иво Младенов
2-ри пилот на Monsters GP
Logitech Driving Force GT

Post Reply