Дата и час: 17 Ное 2017 21:10

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 37 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 19 Яну 2012 19:16 
Аватар

DULICHKI написа:
Айде прочети като хората всичко написано по темата ВНИМАТЕЛНО и пак се замисли дали говоря глупости ;)

Ще ти го обясня по най-елементарния начин:
Дулички кара без асистенции - губи 3 десети (примерно) от липсата на TC и ABS, печели 3 десети (примерно) от по-лекия си болид.
Минков кара с асистенции - печели 3 десети от ползването на TC и ABS, губи 3 десети от по-тежкия болид

Дулички не е ощетен, тъй като кара без асистенции и може да си прави кефа. Минков пък има вариант да кара с асистенции (ако не може да се справи без тях) и няма да задължи и Дулички да го прави, за да е изравнено всичко.

Тия глупости за ощетяване или си ги избийте от главата или по-добре не карайте тук...
Съжалявам ако съм малко краен, но някои хора с непрекъснатата ви негативност почвате да ме дразните вече ...
Айде със здраве

Докажи ми как печелиш без значение колко десети ти специално с асистенции.
Къде аджеба написах за ощетяване ?
Тази схема с губене и печелене е много грешна, това исках да кажа с предния си пост. Незнам ти от какво се подразни..

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Яну 2012 19:31 
Аватар

Боян Минков написа:
Тази схема с губене и печелене е много грешна, това исках да кажа с предния си пост.

Ето това беше напълно достатъчно да го напишеш. Нямаше нужда да казваш, че се говорят глупости.
На мен също ми е ясно, че е много трудно да се определи колко точно се печели и губи с използване или неизползване на асистенции и точно за това темата е само дискусия. Това, че обсъждаме такова нещо не значи, че ще го използваме. Предполагам, че и ти ще се съгласиш, че ако може да се докаже кой колко печели/губи с асистенции ще е добре да се направи такова нещо, за да могат всички да карат както им е кеф без да губят други от това, нали?
Пак казвам това си е само дискусия целяща да се види мнението на хората, а не да се предлагат килограми за повече тежест или прочие.

Боян Минков написа:

Боян Минков написа:
Айде по-спокойно с наказанията, още не е почнал сезона.

От това изречение си помислих, че визираш, че със слагането на тежест на някои хора то те ще бъдат ощетени/наказани. Ако не съм те разбрал - извинявам се.
Докато аз съм организатор на тази лига гарантирам, че никой няма да бъде ощетен! Точно за това се допитвам и до хората преди да предприемам каквито и да било действия. И за това е хубаво всички опции да се дискутират, независимо дали са лесно или трудно постижими.

;)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Яну 2012 21:37 
Аватар

DULICHKI написа:
Боян Минков написа:
Тази схема с губене и печелене е много грешна, това исках да кажа с предния си пост.

Ето това беше напълно достатъчно да го напишеш. Нямаше нужда да казваш, че се говорят глупости.
На мен също ми е ясно, че е много трудно да се определи колко точно се печели и губи с използване или неизползване на асистенции и точно за това темата е само дискусия. Това, че обсъждаме такова нещо не значи, че ще го използваме. Предполагам, че и ти ще се съгласиш, че ако може да се докаже кой колко печели/губи с асистенции ще е добре да се направи такова нещо, за да могат всички да карат както им е кеф без да губят други от това, нали?
Пак казвам това си е само дискусия целяща да се види мнението на хората, а не да се предлагат килограми за повече тежест или прочие.

Боян Минков написа:

Боян Минков написа:

От това изречение си помислих, че визираш, че със слагането на тежест на някои хора то те ще бъдат ощетени/наказани. Ако не съм те разбрал - извинявам се.
Докато аз съм организатор на тази лига гарантирам, че никой няма да бъде ощетен! Точно за това се допитвам и до хората преди да предприемам каквито и да било действия. И за това е хубаво всички опции да се дискутират, независимо дали са лесно или трудно постижими.

;)

Ок, извинявам се за
Боян Минков написа:
, имах в предвид друго- някъде прочетох, че ще се проверяват лог файловете за кой какви асисти е ползвал и т.н. тогава наказания, ами то по тази логика всички използващи волани Нетрябва да ползват никакви асисти, а не кой както му е лесно/кеф.
Може аз нещо да не съм разбрал тук, затова се извинявам.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Яну 2012 23:53 
Аватар

Това Иво го беше предложил, но беше отхвърлено веднага като вариант.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Фев 2012 13:32 
Аватар

Dian Kostadinov написа:
20 кила отговаря на 20 литра гориво :) разликата е максимум 1 десета :)

Мода вече е избран така , че вече може да се реши "проблема" с асистенциите. Смятам , че мода е достатъчно , да не казвам прекалено стабилен. За КБ-тата да се отключат скоростите , защото наистина си е кофти и ги бави както казва Минков + евентуално LC за стартиране (макар , че аз съм против за 2-то).

АБСОЛЮТНО съм против ако евентуално се приемат некви асистенции , да се пипа тежестта на болида и тя да не е еднаква за всички - 640 кг.

Дидо , не мога да се съглася с Теб. В началото на гонката при да речем 200 кила гориво , 20 кг + са 10% разлика след тиа 640 кг и наистина реално разликата е макс 1-2 десети , НО в края на гонката , последните 15 лапс да речем , когато са ти останали 50 кила гориво , тия 20 кг са вече значително , да не казвам огромно предимство/разлика - отива на 4-5 десети. Отделно и разхода на гуми ще е различен което също дава разлика.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Фев 2012 21:52 

^^

Едни скорости и clutch.И евентуално едно LC.Това е достатъчно според мен за този мод.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 04 Фев 2012 19:58 
Аватар

Добавете ши*аните скорости.. какво я тлачите още тая.. Мислех, че сме про лига, а се върнахме на въпроси които дискутирахме през 2005-та. Жалка история честно. Воланите струват по 40 лева, като ви са такъв проблем скоростите. Винаги ли трябва да се съобразяват 15 човека с 2-ма, 3-ма. Пуска се анкета с няколко варианта. Гласуват САМО пилотите в нея и се решава, както стана и с физиките.

П.С. Павка, аз това само го предложих не съм настоявал за въвеждането на това правило. За ЛС, по-добре да се въведе, видя се на старта на Инди какво "Авто шоу" се получи.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 05 Фев 2012 10:25 

Напълно подкрепям Дидо :beer: Воланите в днешно време са толкова евтини и ако на човек наистина му се кара и му пука за лигата ще си купи...аз едно време извадих 100 лева и си взех волан ,за да карам като човек и ако искате да знаете от 2010 началото до сега този волан не ми е направил никакъв проблем :dance2:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 05 Фев 2012 15:51 
Аватар

Dian Kostadinov написа:
Мислех, че сме про лига

А аз си мисля, че сме лига на 1 месец и трябва малко търпение ... Върни се назад и виж първия сезон ФСР какво е било ;)
Иначе за догодина няма цялата лига да се нагажда по вкуса на 3-4 човека а точно обратното, за това свиквайте да карате по-трудни модове.
Отделно и вота за мод няма да е по-същия начин, вероятно ще има правило всеки да е направил поне 100-200 обиколки преди да придобие право за вот.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 05 Фев 2012 21:25 
Аватар

DULICHKI написа:
Dian Kostadinov написа:
Мислех, че сме про лига

А аз си мисля, че сме лига на 1 месец и трябва малко търпение ... Върни се назад и виж първия сезон ФСР какво е било ;)
Иначе за догодина няма цялата лига да се нагажда по вкуса на 3-4 човека а точно обратното, за това свиквайте да карате по-трудни модове.
Отделно и вота за мод няма да е по-същия начин, вероятно ще има правило всеки да е направил поне 100-200 обиколки преди да придобие право за вот.

Мхм, само симулатора прави разликата, а говорим за разлика от 11 години. Точно това по-леко да я караме го слушах от Емо от 2005 до 2008, когато поредният бъг го накара да минем на рФактор, иначе нямаше да се учудя още да карахме на нея :998: Едното и другото няма нищо общо, но казвам, не става с приказки, ами с действия.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 37 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа