Formula SimRacing 2011 - Официална дискусия

Боян Минков

Re: Formula SimRacing 2011 - Официална дискусия

Post by Боян Минков » 19 Jan 2012 21:42

Dian Kostadinov wrote:
Боян Минков wrote: И мода не е краден, колите доколкото знам са конвертирани от Codemasters 2010 играта и физиките.. виж сам за себе си :beer:
Значи по твойта логика ФСР карат с физики конвертнати от Codemasters 2010, така ли? :lol:

Извинявам се ако не съм те разбрал правилно. Това, че физиките си приличат по каране, не значи, че са 1:1. Сравнете файловете и тогава ми кажете. Бетата на ФСР 2011 излезе още началото на февруари.. вижте кога е излязъл вашия WRL мод, защото страшно ме съмнява да не са гепали физиките на ФСР :)

Другото което е сега отворих сайта на WRL лигата, до колкото виждам, един от основните спонсори на лигата са световните шампиони в ФСР - Mak-Corp. Което ме навежда на мисълта, че може и да работят двете лиги взаимно и да си помагат в това отношение, но като сериозен пилот в ФСР лигата мога да те уверя както и всички други, че никога Mod Team-a в ФСР няма да стигнат до там, че да крадат чуждо направени физики. ;)

Админ: Дидак не пиши 2 поста един след друг :D
Не казвам за никой, че е откраднал нещо и не разбирам от файловете в rFactor за да сравня. Мисля, че като пробвам нов мод усещам горе долу как се държи колата и като погледна дефаулт сетъпа цифрите също, да сравня един мод с друг. :)

Dian Kostadinov

Post by Dian Kostadinov » 19 Jan 2012 21:55

Извинявай ако е така, т.е. може наистина да са еднакви, но просто явно са го разработвали заедно. Не съм карал WRL мода. Просто като казахте, че са еднакви, така прозвуча, всеедно ФСР са откраднали физиките :)
Диян Костадинов
Eventa International Team

mladenov

Post by mladenov » 19 Jan 2012 22:19

Дори има 2-3 пилоти, които карат в WRL и FSR, като единият е май тест пилот на Precision Motorsports
Иво Младенов
2-ри пилот на Monsters GP
Logitech Driving Force GT

Tankov

Post by Tankov » 29 Jan 2012 14:38

Днеска на теста забелязах, че гумите се заключват в състезанието, както беше на BGF1 2011 мода. Ще е хубаво да се оправи това ако изберем този мод.
Димитър Танков
Monsters GP Racing

Димитър Дулички
Facebook: Dimitar Dulichki
Любим отбор от Formula 1: Ferrari
Любим пилот от Formula 1: Michael Schumacher
Любим отбор от BRL: Turbo Racing

Post by Димитър Дулички » 29 Jan 2012 14:50

В официалния мод всички тия неща ще бъдат коригирани.
Dimitar Dulichki
Turbo Racing

Post Reply