Дата и час: 17 Ное 2017 21:16

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 15 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 19 Яну 2012 21:42 
Аватар

Dian Kostadinov написа:
Боян Минков написа:
И мода не е краден, колите доколкото знам са конвертирани от Codemasters 2010 играта и физиките.. виж сам за себе си :beer:

Значи по твойта логика ФСР карат с физики конвертнати от Codemasters 2010, така ли? :lol:

Извинявам се ако не съм те разбрал правилно. Това, че физиките си приличат по каране, не значи, че са 1:1. Сравнете файловете и тогава ми кажете. Бетата на ФСР 2011 излезе още началото на февруари.. вижте кога е излязъл вашия WRL мод, защото страшно ме съмнява да не са гепали физиките на ФСР :)

Другото което е сега отворих сайта на WRL лигата, до колкото виждам, един от основните спонсори на лигата са световните шампиони в ФСР - Mak-Corp. Което ме навежда на мисълта, че може и да работят двете лиги взаимно и да си помагат в това отношение, но като сериозен пилот в ФСР лигата мога да те уверя както и всички други, че никога Mod Team-a в ФСР няма да стигнат до там, че да крадат чуждо направени физики. ;)

Админ: Дидак не пиши 2 поста един след друг :D

Не казвам за никой, че е откраднал нещо и не разбирам от файловете в rFactor за да сравня. Мисля, че като пробвам нов мод усещам горе долу как се държи колата и като погледна дефаулт сетъпа цифрите също, да сравня един мод с друг. :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Яну 2012 21:55 
Аватар

Извинявай ако е така, т.е. може наистина да са еднакви, но просто явно са го разработвали заедно. Не съм карал WRL мода. Просто като казахте, че са еднакви, така прозвуча, всеедно ФСР са откраднали физиките :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Яну 2012 22:19 
Аватар

Дори има 2-3 пилоти, които карат в WRL и FSR, като единият е май тест пилот на Precision Motorsports

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 29 Яну 2012 14:38 
Аватар

Днеска на теста забелязах, че гумите се заключват в състезанието, както беше на BGF1 2011 мода. Ще е хубаво да се оправи това ако изберем този мод.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 29 Яну 2012 14:50 
Аватар

В официалния мод всички тия неща ще бъдат коригирани.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 15 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа